Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Kocierz Rychwałdzki - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała(Kocierz Rychwałdzki + 21 km)

6 500 000 zł2 000 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, centrum Kompleks obiektów biurowo-magazynowych Proponuję do sprzedaży kompleks obiektów biurowo-magazynowych o łącznej powierzchni 2000m 2 położonych w Centrum na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Andrychów

Andrychów(Kocierz Rychwałdzki + 11 km)

2 800 000 zł697 m² 4 017,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt handlowo-usługowy blisko centrum Andrychow do zdobycia. Wysoki standard obiektu pozwala bez inwestycji zagospodarować obiekt na cele handlowe lub usługowe. Dookoła budynku jest parking.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Węgierska Górka

Węgierska Górka(Kocierz Rychwałdzki + 24 km)

2 900 000 zł2 666,53 m² 1 087,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 054 m²

Węgierska górka obiekt produkcyjno-magazynowy Proponuję do sprzedaży obiekt o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym o powierzchni 2666,53 mkw, znajdujący się w Węgierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Centrum,Bielsko-Biała(Kocierz Rychwałdzki + 21 km)

5 799 000 zł333 m² 17 414,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż dochodowa, odrestaurowana kamienica, usytuowana w centrum Bielska-Białej, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 333 m2, sprzedam, 5 799 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Lwowska

Wadowice(Kocierz Rychwałdzki + 18 km)

980 000 zł1 000 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym usytuowaną w centrum Wadowic, przy ul. Lwowskiej w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo usługowej. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krakowska

Bielsko-Biała(Kocierz Rychwałdzki + 21 km)

7 490 000 zł955 m² 7 842,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 689 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz obiektu hotelowo-restauracyjnego 955 m z działką eventową ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Na sprzedaż kompleksowy obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kobiernice

Kobiernice(Kocierz Rychwałdzki + 13 km)

1 860 000 zł800 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek przeznaczeniu produkcyjnym i magazynowym z częścia biurową i socjalną położony na działce o pow. 1600 m2. Część produkcyjna i magazynowa posiada pow. 700 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Kęty(Kocierz Rychwałdzki + 16 km)

3 190 000 zł483 m² 6 604,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 237 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Kętach przy ul. Krakowskiej w bezpośrednim ciągu.